Upozornění pro občany

Informace pro občany - I.ETAPA rekonstrukce ulice Těšínská

Vážení spoluobčané,

i prostřednictvím Facebooku (dále letáky, rozhlas, obecní stránky, osobní jednání) se Vám budeme snažit dávat průběžné informace k rekonstrukci ulice Těšínská. Čeká nás pár měsíců omezeného provozu s komplikacemi, ale věříme, že to vše společně zvládneme.✅

Tímto prvním oznamovacím dopisem se Vám snažíme přiblížit 1. ETAPU (obr. 1 až 3 -  během dneška a zítřka ho budete mít ve schránkách). Jistě vznikne spousta dotazů, tak nás neváhejte kontaktovat. Před další etapou sem vždy vložíme potřebné info o MHD, uzavírkách a objízdných trasách. Z hlediska náročnosti stavby na omezení provozu, termínů dokončování etap se mohou jednotlivé omezení a termíny měnit.????????

Věříme, že to celé zvládneme s co nejmenšími obtížemi, společnou ohleduplností k omezení provozu a v listopadu budeme jezdit po nové silnici.????

Úprava na základě rozneseného informačního letáku:

pro I.ETAPU je  průjezd povolen pouze pro MHD!!!

Děkujeme! Vaše Obec Hrdějovice - Opatovice❤️

Informace - rekonstrukce ulice Těšínská