Zastupitelstvo

Seznam členů zastupitelstva obce Hrdějovice – volební období 2018-2022:

 

Mgr. Radka ŠULISTOVÁ, Ph.D.
starostka obce
 

Ing. Miloš LEPIČ
místostarosta obce

 

Ing. Marie KUČEROVÁ
předsedkyně finančního výboru

 

PhDr. Jan SAMOHÝL, Ph.D.
předseda kontrolního výboru

 

PhDr. Roman MÍČKA, Th.D., Ph.D.
zastupitel

Ing. Jiří SEVERA

zastupitel

 

Petr STEJSKAL

zastupitel od 24.1.2020

__________________________________

 

 

Ing. Jiří KRUPIČKA

zastupitel od 31.10.2018 do 26.9.2019

Martina SVOBODOVÁ

zastupitelka od 31.10.2018 do 26.9.2019

Zdeněk MALENA

zastupitel od 31.10.2018 do 30.10.2019

Hana REHANSLOVÁ

zastupitelka od 31.10.2018 do 31.10.2019

Pavla BÍCOVÁ

zastupitelka od 27.9.2019 do 7.10.2019

Marie VAŇASOVÁ

zastupitelka od 27.9.2019 do 30.10.2019

Vladislava PECHOUŠOVÁ

zastupitelka od 8.10.2019 do 16.10.2019

Jiřina MIKEŠOVÁ

zastupitelka od 17.10.2019 do 30.10.2019

Radek SVOBODA 

zastupitel od 31.10.2019 do 12.11. 2019

Věra MULICA ŠULISTOVÁ

zastupitelka od 31.10.2019 do 27.11. 2019

Hana RYCHLÍKOVÁ

zastupitelka od 1.11.2019 do 11.11. 2019

Jan SUCHAN

zastupitel od 31.10.2018 do 3.12.2019

Jozef SÁZEL 

zastupitel od 4.12.2019 do 18.12.2019

Ing. Pavel HOLOMEL

zastupitel od 19.12.2019 do 10.1.2020

Ing. Jan SUCHAN

zastupitel od 11.1.2020 do 20.1.2020

Přemysl KUKAČKA

zastupitel od 21.1.2020 do 23.1.2020